ما به کسانی که در اینستاگرام کالا یا خدمتی را به فروش می رسانند(فروشندگان اینستاگرامی) ، یک وب سایت می دهیم؛ شما در این وب سایت می توانید خود را معرفی کنید و محصولات خود را قرار دهید؛ مشتریان شما می توانند از فروشگاه اختصاصی شما خرید کنند و مبلغ را به صورت “آنلاین” با کارت های بانکی یا به صورت “پرداخت درب منزل” پرداخت نمایند.
شما یک پنل مدیریتی دارید که می توانید سفارشات خود را مشاهده و اقدام به ارسال نمایید. همچنین امکان مشاهده تمامی گزارشات فروش، مالی و غیره را نیز دارید.

🚚 برای ارسال نیز دو روش داریم یا مامور پست همه روزه از محل شما سفارشات شما را جمع آوری می کند و یا ما به شما در شرکت پست مرکزی انبار می دهیم و شما کالاهای خود را در آنجا قرار می دهید و هر وقت که سفارش داشتید ما از انبار برای مشتری شما ارسال می کنیم.

📌برای فروشندگانی که نگران گردش مالی برای سفارش های پرداخت در محل می باشند (پول دیر به آنها برسد) ما می توانیم روزانه تا یک میلیارد تومان، پیش پرداخت دهیم.

🎗️ به جای اینکه میلیون ها تومان خرج طراحی سایت کنید می توانید از امکانات ما با هزینه ای اندک استفاده نمایید و درگیر پشتیبانی فنی و مسایل دیگر سایت نشوید،شما فقط به فروشتان فکر کنید باقی کارها را به ما بسپارید.(البته ما طراحی سایت نیر انجام می طراحی سایتدهیم و با سایت مشکلی نداریم ولی برای کسب و کارهای کوچک برای شروع اینستامارکت را پیشنهاد می دهیم و اگر فروشتان بیشتر شد به فکر طراحی سایت اختصاصی برای خود باشبد.)

🎯 اینستامارکت سنتر به همکاری شرکت فروتل که 10 سال است در زمینه سیستم های فروش و همکار شرکت پست فعالیت دارد و دارای مجوزهای لازمه و مورد تایید پست می باشد،در خدمت شما می باشد.

📌به نام فروشگاه شما یک لینک اختصاصی تولید می شود که شامل نام فروشگاه شما است و شما می توانید با درج این لینک در بخش بیوی صفحه اینستاگرام خود از مشتریان خود بخواهید با کلیک بر این لینک به فروشگاه شما رفته و محصولات را از آنجا سفارش دهند.

🛒 نمونه لینک اختصاصی صفحه معرفی و فروشگاه شما :
inmrk.ir/diba-charmin

با پرداخت مبلغ 80 هزار تومان به صورت سالانه می توانید امکانات زیر را در اختیار داشته باشید.

1-یک لینک اختصاصی که می توانید آن را در صفحات اجتماعی خود مانند اینستاگرام قرار دهید تا مشتریان بتوانند به راحتی از شما خرید کنند.

مانند :
inmrk.ir/diba-charmin

2-یک فروشگاه اینترنتی مجهز به درگاه پرداخت آنلاین که مشتریان شما بتوانند با کارت های بانکی خود و رمز دوم خرید خود را انجام دهند.

3-سیستم پرداخت در محل که مشتریان بتوانند ابتدا سفارش خود را دریافت و سپس مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنند(سراسر ایران).

4-امکان جمع آوری بسته های شما از محل شما توسط مامور پست (به محض اینکه سفارش داشتید مامور پست به محل شما می آید و بسته ها را از شما تحویل می گیرد.)

5-امکان داشتن انبار لجستیک در شهرهای ایران؛ اگر می خواهید که سفارشات شما توسط ما بسته بندی و ارسال شود کالاهای خود را در انبار ما در شرکت پست قرار دهید ما برای شما بسته بندی و ارسالش را انجام خواهیم داد.

6-اگر برای ارسال سفارشات خود به صورت پرداخت در محل نگران گردش مالی خود هستید (به دلیل تاخیر در وصولی ها) ما می توانیم تا روزانه یک میلیارد تومان از یک تا نه روز بعد از ارسال سفارش به شما پیش پرداخت دهیم.(مناسب برای فروشندگان تلویزیونی)